Ceník a kreditový systém

Půjčárna je pro všechny a zdarma. Registrace a vkládání nabídek vás nebude vůbec nic stát a množství nabídek není omezeno. Neplatíte nám provizi ze zápůjčky. Jednoduše můžete na Půjčárně půjčovat, vydělávat a bavit se úplně zdarma. Pokud nejste soused, ale firma, tak se podívejte sem pro půjčovny, pro vás platí jiné podmínky.

Topování

Topované nabídky jsou více viditelné a půjčované než ostatní, no jen si to zkuste sami! A protože nevěříme na prázdná slova, tak jsme vám na první topnutí kredity půjčili. Věříme, že budete spokojeni a příště můžete už topovat za dobité kredity ve své administraci v záložce topování. Nabídku můžete zvýhodnit a posunout na první pozice v rámci kategorie a podkategorie - 50 kreditů, menu v levé části - 100 kreditů a hlavní strany - 200 kreditů. Topování probíhá zvlášť u každé vámi nabízené věci.
Kredity si můžete dobít pomocí platební brány nebo zasláním vámi požadované částky na účet. Při registraci od nás získáte 50 kreditů a pokud se registruje váš známý a zadá kód, který obdržíte v mailu, získáte dalších 50 kreditů! Za každou vloženou nabídku získáte dalších 5 kreditů.
Aktivní topování se vyznačuje zelenou barvou.

 
Hlavní menu