Co že to ta Půjčárna je?

Půjčárna je projekt, který vytváří otevřený prostor pro sdílení a půjčování věcí mezi lidmi.
Myšlenka se zrodila a zrealizovala v roce 2017, kdy jsme vytvořili online službu, výhodnou pro obě strany - člověka, který půjčuje i toho, který si půjčuje. Nabízená věc již nebude ležet doma, stane se znovu užitečnou, poskytovatel si přivydělá něco navíc a příjemce sežene potřebnou věc během chvilky, za příjemnou cenu a nedaleko svého bydliště. Je to jednoduché, ekonomické a ekologické řešení.
Půjčárna se tak stala součástí sdílené ekonomiky, která si velice úspěšně nachází místo i v České republice. 

Jak to celé funguje?

Půjčárna propojuje lidi, kteří si potřebují něco půjčit s jinými lidmi, kteří vám tu věc rádi půjčí.
Každému z nás leží doma mnoho věcí, které nevyužíváme každý den. Není nic jednoduššího, než tyto věci nabídnout na stránkách www.pujcarna.cz. Podmínky zapůjčení si určujete vy. Jakou cenu si nastavíte, je pouze na vás, stejně tak výši kauce, podmínky předání, atd.. Nabídky vkládáte zdarma a bez omezení, tak hurá do toho!
Z druhé strany zase jistě znáte situace, kdy musíte změnit plány, protože na ně nejste dostatečně vybaveni. Jednoduše vám k nim něco chybí a nyní si to můžete velice rychle zapůjčit. Není třeba je kupovat a skladovat. Stačí se podívat na náš web a vybrat si na mapě nejbližší a nejvýhodnější nabídku.

Tak jen směle do toho!

Jak začít zjistíte zde – chci půjčovat, chci si půjčit…!

Nebo, koukněte na video…

Hlavní menu