Detail produktu: Ubytování v Českém ráji

Detailní fotografie a popis produktu: Ubytování v Českém ráji

Fotografie produktu: Ubytování v Českém ráji

Ubytování v Českém ráji
Zobrazit předchozí obrázek
Zobrazit další obrázek

Informace o produktu: Ubytování v Českém ráji

Popis produktu

Ubytování, o kterém jste slyšeli.
Poskytujeme ubytovací služby s nejlepším poměrem mezi cenou a kvalitou nabízených služeb na stylově, nově zrekonstruované chalupě pro 11 osob a novostavbě pro 7 osob s velkou oplocenou zahradou(60 arů), bazénem a NOVINKOU - Koupacím sudem na krásném a klidném místě v turisticky atraktivní lokalitě v Českém ráji v trojúhelníku Humprecht, Kost, Trosky v malebné vesničce Libošovice na trase turistických a cyklistických stezek, přímo ideální pro rodinnou dovolenou. Hustá síť značených turistických tras nabízí nekonečné možnosti k pěším vycházkám a cyklovýletům.
POBYT ANI S MALÝM PEJSKEM NENÍ MOŽNÝ. PODROBNĖ INFORMACE, UBYTOVACÍ ŘÁD, SLEVY A POKYNY K REZERVACI NA VLASTNÍCH STRÁNKÁCH WWW.CHALUPA-LIBOSOVICE.WBS.CZ
Máme pro Vás novinku: Koupací sud - Wellness pro celou rodinu. Severská specialita. Zážitek z koupele ve dřevem vytápěném koupacím sudu je ještě větší než si dokážete představit. Pobyt venku na čerstvém vzduchu s rodinou nebo přáteli, ve vodě nadchl všechny, kteří tuto lahůdku vyzkoušeli. Koupele na duši - místo kde zapomenete na každodenní stres a zažijete půvab minulosti s komfortem dneška.
Jsme první v Českém ráji, kteří Vám přinášejí jedinečný zážitek - Koupací sud. Využijí rodiny s dětmi, které chtějí společně trávit chvíle odpočinku, jednotlivci k romantické relaxaci pod širým nebem, ale i společnost přátel při oslavách a zahradních party. Nebo přijeďte k nám na ozdravný pobyt. Hydroterapie se užívá k léčbě artritidy, revmatismu, odbourávání stresu, svalové a kloubní terapii, povzbuzení i uvolnění a stejně tak i k léčbě nespavosti, posiluje srdce. Buďte v pohodě a fit.
Správný wellness pobyt by Vás měl nastartovat k lepšímu životnímu stylu a celkové harmonii. Pokud jste si nevybrali z wellness pobytů v lázních, zkuste to třeba u nás na venkově v Českém ráji. Změna je život. U nás je kouzelně. Nezapomenutelné a romantické posezení v koupacím sudu. Ideální relaxace v letním i zimním období. Vodu v koupacím sudu ohřívají kamna na dřevo umístěná ve vodě teplé 38 - 42° C. Koupací sud NEREZ byl navržen s ohledem na maximální spokojenost zákazníků a splnění náročných kritérií na moderní relaxaci a wellness.
U NÁS SEZONA NEKONČÍ! Používání Koupacího sudu neomezeně zdarma.. www.chalupa-libosovice.wbs.cz

Speciální podmínky

www.chalupa-libosovice.wbs.cz

Recenze produktu: Ubytování v Českém ráji

Uživatel dosud nemá žádné reference

Prodávající, dostupnost a objednávka produktu: Kolo Dawes

Profilová fotografie uživatele: mikulik Informace o prodávajícím: mikulik

Napsat majiteli zprávu

Dostupnost a cena produktu

Místo, stáří a cena produktu

Poloha produktu Průjezd zakázán 9, Libošovice
Kauce 3 000 Kč vratná kauce
Cena za den 250 Kč/den

Kalendář dostupnosti produktu

Ubytování v Českém ráji / zápůjčka na x dní
Cena objednávky:   ? Kč

Souhlas s podmínkami a cenou

Hlavní menu