Detail produktu: Sencor SLE 49F57TCS

Detailní fotografie a popis produktu: Sencor SLE 49F57TCS

Fotografie produktu: Sencor SLE 49F57TCS

Sencor SLE 49F57TCS
Zobrazit předchozí obrázek
Zobrazit další obrázek

Informace o produktu: Sencor SLE 49F57TCS

Popis produktu

Sencor SLE 49F57TCS je 49“ LED televizor s rozlišením Full HD 1920 x 1080 s úhlopříčkou 123 cm. Televizor má široký zorný úhel s velmi vysokým kontrastem a nízkou odezvou. Sencor SLE 49F57TCS má vestavěné reproduktory a spadá do energetické třídy A. Užijte si skvělou domácí pohodu u filmů vysílaných v TV nebo si pusťte váš oblíbený film z externího disku nebo flash disku díky USB konektorům.
Čistý obraz plný detailů
Špičkovou kvalitu obrazu vám nabízí rozlišení Full HD 1920 x 1080. Díky rozlišení Full HD zajišťujícímu ostrý detail a vysoký jas vzniká neuvěřitelný kontrast a realistické barvy, které dodají obrazu na opravdovosti.
USB Port a funkce PVR ready
Televizor má USB port pro připojení pevného disku nebo flash disku na který můžete nahrávat díky funkci PVR ready. Díky nízké době odezvy máte zaručeno, že televizor nebude mít žádný problém s kvalitním zobrazením rychlých scén při sledování akčních filmů, sportovních přenosů nebo při hraní her.
Vstup HDMI
High Definition Multimedia Interface neboli HDMI je globální standard pro digitální přenos obrazu ve vysokém rozlišení a vícekanálového zvuku. Toto univerzální řešení s jedním kabelem umožňuje snadné připojení vaší obrazovky k zařízením, jako jsou například domácí kina, DVD přehrávače, herní konzole a multimediální přehrávače.
Kromě 3x vstupu HDMI z toho 1x s MHL, najdete na televizoru také konektory SCART, VGA nebo 2x USB 2.0 a rozhraní CI+.
Reproduktory 2 x 8 W
Nyní si můžete vychutnat všechny filmy ve stereofonním zvuku díky vestavným reproduktorům, které opravdu skvěle znějí. S širokými zornými úhly a tímto skvělým zvukem bude pak sledování filmů jednou z vašich nejoblíbenějších činností.
Klíčové vlastnosti
49“ LED televizor s rozlišením FullHD 1920 x 1080 s úhlopříčkou 123 cm. Příjem signálu z DVB-T/T2/C/S/S2 s podporou HEVC. Možnost nahrávání a přehrávání filmů z USB portů (podpora přehrávání HEVC) a technologii PVR. Odezva televizoru 9ms. Obvody pro zlepšení obrazu DNR a digitální hřebenový filtr DCF. Stereofonní reproduktory s výstupním výkonem 2x 8 W spolu s ekvalizérem. Vstupy a výstupy: 3x HDMI z toho 1x MHL, SCART, AV vstup, VGA, PC Audio vstup, 2x USB 2.0, sluchátkový výstup. Rozhraní CI+. Programový průvodce EPG, teletext, AVL, hodiny, časovač, hotelový režim a dětský zámek. Podpora VESA standardu 300 x 250. Energetická třída A.

Recenze produktu: Sencor SLE 49F57TCS

Uživatel dosud nemá žádné reference

Prodávající, dostupnost a objednávka produktu: Kolo Dawes

Profilová fotografie uživatele: Joinmusic Informace o prodávajícím: Joinmusic

Napsat majiteli zprávu

Dostupnost a cena produktu

Místo, stáří a cena produktu

Poloha produktu Papírenská 180/1, Praha
Kauce 500 Kč vratná kauce
Cena za den 1 100 Kč/den
Cena za den 472 Kč/den (od 7 dnů)

Kalendář dostupnosti produktu

Sencor SLE 49F57TCS / zápůjčka na x dní
Cena objednávky:   ? Kč

Souhlas s podmínkami a cenou

Hlavní menu